Dicktati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 riječ na riječ

Go down 
+14
DY-Tram11
DX-Vjeran
D1_jure_61
D*-rommel3
D1 double o seven
DX-pavle
D1-hpvm3
DY-keko
DX- InFFerNo
D1-hackerice88
D1-Exciter
DY-Bohomilijus
DX-DuleDudule
DE-MIA12
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
DX-Vjeran
Chroner
Chroner
DX-Vjeran


Male Broj postova : 114
Age : 48
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 20:16

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 20:37

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:01

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi
dupe
[Vrh] Go down
D1-Terraformer
Ministar
Ministar
D1-Terraformer


Male Broj postova : 298
Age : 54
Registration date : 05.05.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:10

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog
[Vrh] Go down
DE-MIA12
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler



Broj postova : 35
Age : 27
Registration date : 10.06.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:12

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:20

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama
[Vrh] Go down
DX- InFFerNo
Starješina
Starješina
DX- InFFerNo


Broj postova : 551
Registration date : 14.04.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:27

D1-vlado je napisao/la:
kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:39

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje
[Vrh] Go down
DX- InFFerNo
Starješina
Starješina
DX- InFFerNo


Broj postova : 551
Registration date : 14.04.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 22:44

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimesri 18 lip 2008 - 23:50

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 0:39

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 1:19

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 2:16

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba
[Vrh] Go down
DX-Vjeran
Chroner
Chroner
DX-Vjeran


Male Broj postova : 114
Age : 48
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 2:41

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za





P.S. domo je zeznuo još na početku Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 3:20

DX-Vjeran je napisao/la:
kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za





P.S. domo je zeznuo još na početku Laughing



kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog



p.s. hehe nije lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 10:48

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 11:03

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 11:55

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 11:57

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa
[Vrh] Go down
DE-MIA12
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler



Broj postova : 35
Age : 27
Registration date : 10.06.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 12:39

žalim ali moramo ispočetka...........domo je falio na 6 stranici na drugom odgovoru.......nadodao je 2 riječi umisto jednu......zahvaljujem vjernomu što je to primjetio.........


evo ispočetkak..........

faraon
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 14:33

uvijek prekines koda je vazno bitno da se zabavljamo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 16:01

sorry Embarassed ali "i" nije rijec Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 21:02

D1-domo29 je napisao/la:
sorry Embarassed ali "i" nije rijec Laughing

ma ne ti,nego mia,a i je rijec u recenici ako je veznik
[Vrh] Go down
DE-MIA12
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler



Broj postova : 35
Age : 27
Registration date : 10.06.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 22:14

ok.........nastavite............ Sad
[Vrh] Go down
DE-MIA12
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler



Broj postova : 35
Age : 27
Registration date : 10.06.2008

riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitimečet 19 lip 2008 - 22:15

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo
[Vrh] Go down
Sponsored content





riječ na riječ - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
riječ na riječ
[Vrh] 
Stranica 4 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dicktati :: Predvorje :: Kuća alkohola i svega ostaloga-
Forum(o)Bir: