Dicktati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 riječ na riječ

Go down 
+14
DY-Tram11
DX-Vjeran
D1_jure_61
D*-rommel3
D1 double o seven
DX-pavle
D1-hpvm3
DY-keko
DX- InFFerNo
D1-hackerice88
D1-Exciter
DY-Bohomilijus
DX-DuleDudule
DE-MIA12
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 1:13

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 1:28

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke
[Vrh] Go down
DX-Jaga
Travianer
Travianer
DX-Jaga


Male Broj postova : 94
Age : 51
Lokacija : Rijeka
Registration date : 14.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 8:45

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 10:55

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako
[Vrh] Go down
DE-MIA12
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler



Broj postova : 35
Age : 27
Registration date : 10.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 11:31

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 13:55

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepet 20 lip 2008 - 17:23

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje
[Vrh] Go down
D1 double o seven
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler
D1 double o seven


Male Broj postova : 35
Age : 36
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 12:59

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 13:49

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 14:07

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 15:16

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 16:08

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas
[Vrh] Go down
DE-bubamaja
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler
DE-bubamaja


Female Broj postova : 5
Age : 37
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 20.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 16:55

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće
[Vrh] Go down
D1-Terraformer
Ministar
Ministar
D1-Terraformer


Male Broj postova : 298
Age : 54
Registration date : 05.05.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 16:58

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 18:30

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimesub 21 lip 2008 - 19:43

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimened 22 lip 2008 - 20:17

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i
[Vrh] Go down
DE-bubamaja
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler
DE-bubamaja


Female Broj postova : 5
Age : 37
Lokacija : Velika Gorica
Registration date : 20.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimened 22 lip 2008 - 20:30

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimened 22 lip 2008 - 21:36

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips
[Vrh] Go down
DX-pavle
Chroner
Chroner



Broj postova : 117
Age : 28
Registration date : 07.06.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimened 22 lip 2008 - 22:39

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 0:58

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 2:36

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat
[Vrh] Go down
D1-hackerice88
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler
D1-hackerice88


Male Broj postova : 34
Age : 30
Lokacija : Rijeka
Registration date : 12.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 7:43

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu
[Vrh] Go down
http://www.Balkan-media.org
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 9:02

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 9:12

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima
[Vrh] Go down
Sponsored content





riječ na riječ - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
riječ na riječ
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dicktati :: Predvorje :: Kuća alkohola i svega ostaloga-
Forum(o)Bir: