Dicktati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Maestro Domo i ST orgije

Go down 
+8
DX- InFFerNo
D*-rommel3
D1-nezdrav
D1-Zli-Zrle
D1-Exciter
DX-Nives1
DY-keko
D1-LordDick
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
betmen o
Gost




Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Icon_minitimepon 18 kol 2008 - 10:40

i mislio sam da će druga slika ostaviti sve bez teksta Maestro Domo i ST orgije - Page 2 GRIM2A
[Vrh] Go down
Dy-maboan
Dicktator
Dicktator
Dy-maboan


Male Broj postova : 289
Age : 55
Registration date : 10.04.2008

Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Icon_minitimepon 18 kol 2008 - 11:09

Nitko ne odgovara jer bi bilo prosto(dovedi te komade pa da vidiš) a Dicktat je uljuđen savez.
[Vrh] Go down
betmen o
Gost




Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Icon_minitimepon 18 kol 2008 - 13:02

mhmm
evo jedne poruke koju sam primio od vašeg gazde neznam jeli ju smijem puštati u javnost ali ipak evo je


LordDick je napisao-la:

Svakom svoje preferencije, mi smo više militantni gay savez. Neki to ne kuže dok ih sinisa i ja ne namamimo u podrum, a onda...

citirat ću našeg nezdrava, još na prvom forumu je napisao: Sastavljeno: 18.02.08 00:35
"...a ja volim mlade momčiće, pretilne, svjetle puti i nevine. ako je tko od vas lagao da ima preko 30 bolje mu je da i dalje laže."



affraid
[Vrh] Go down
DX- InFFerNo
Starješina
Starješina
DX- InFFerNo


Broj postova : 551
Registration date : 14.04.2008

Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Icon_minitimepon 18 kol 2008 - 13:36

betmen o je napisao/la:
mhmm
evo jedne poruke koju sam primio od vašeg gazde neznam jeli ju smijem puštati u javnost ali ipak evo je


LordDick je napisao-la:

Svakom svoje preferencije, mi smo više militantni gay savez. Neki to ne kuže dok ih sinisa i ja ne namamimo u podrum, a onda...

citirat ću našeg nezdrava, još na prvom forumu je napisao: Sastavljeno: 18.02.08 00:35
"...a ja volim mlade momčiće, pretilne, svjetle puti i nevine. ako je tko od vas lagao da ima preko 30 bolje mu je da i dalje laže."



affraid

hehe, svi se boje sinisinog podruma affraid
[Vrh] Go down
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Icon_minitimepon 18 kol 2008 - 14:07

betmen o je napisao/la:
mhmm
evo jedne poruke koju sam primio od vašeg gazde neznam jeli ju smijem puštati u javnost ali ipak evo je


LordDick je napisao-la:

Svakom svoje preferencije, mi smo više militantni gay savez. Neki to ne kuže dok ih sinisa i ja ne namamimo u podrum, a onda...

citirat ću našeg nezdrava, još na prvom forumu je napisao: Sastavljeno: 18.02.08 00:35
"...a ja volim mlade momčiće, pretilne, svjetle puti i nevine. ako je tko od vas lagao da ima preko 30 bolje mu je da i dalje laže."



affraid


a zato me siniša stalno zove da mu popravim bojler u podrumu, Shocked
bježim ja natrag u Afriku Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Maestro Domo i ST orgije
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» i opet orgije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dicktati :: Predvorje :: Kuća alkohola i svega ostaloga-
Forum(o)Bir: