Dicktati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Maestro Domo i ST orgije

Go down 
+8
DX- InFFerNo
D*-rommel3
D1-nezdrav
D1-Zli-Zrle
D1-Exciter
DX-Nives1
DY-keko
D1-LordDick
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
D1-LordDick
Dicktator
Dicktator
D1-LordDick


Male Broj postova : 389
Age : 52
Registration date : 18.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 13:58

Kako je i najavljeno, Split je 23. lipnja zadesilo otvorenje izložbe mladih umjetika, na kojem je istaknuto mjesto zauzeo istaknuti Dicktator Domo29! Skup je odmah privukao, osim Dome i njegovog brata također, i druge Dicktatore te kolegu-prijatelja iz Bushida.

s lijeva na desno: Zli-Zrle, LordDick, Domo29, Jure_61, Exciter (obratite pažnju na gangsta rukama stilizirano slovo D!)
Maestro Domo i ST orgije Dickta10

PS kada pristignu druge fotka upotpuniti ću ovaj thread
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 15:28

malo ti je mutna slika.....

ali nema veze Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 15:48

fotoshop
lol! lol!
trebate jedanput svi doc u novalju na zrce
[Vrh] Go down
D1-LordDick
Dicktator
Dicktator
D1-LordDick


Male Broj postova : 389
Age : 52
Registration date : 18.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 16:47

Evo nas i ispod Dominih remek djela!

Maestro Domo i ST orgije Dickta11
[Vrh] Go down
DX-Nives1
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler
DX-Nives1


Female Broj postova : 38
Age : 43
Registration date : 06.05.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 17:32

ljudi moji... zavidim vam... tako vas je dobro vidjeti skupa ... dicktatura zivi i van servera... cheers cheers
[Vrh] Go down
D1-Exciter
Travianer
Travianer
D1-Exciter


Male Broj postova : 67
Age : 43
Lokacija : Split
Registration date : 15.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 18:13

hehe, koji dream team... Dok smo prolazili kraj one grupe huligana ucinilo mi se da sam cuo: Pazi, ovi su iz Dicktature... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesri 25 lip 2008 - 20:59

hehe, cim progovorim "Ž.."(ubuduce, želim osobni rat s tobom) bjezali su s svijeta lol!

p.s. exciter je bolji domacanin, zna sve o splitu Smile
[Vrh] Go down
D1-LordDick
Dicktator
Dicktator
D1-LordDick


Male Broj postova : 389
Age : 52
Registration date : 18.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 26 lip 2008 - 1:21

Šmrc, Terraformer mi degradirao post iz obavijesti u Kuću alkohola...
[Vrh] Go down
D1-Exciter
Travianer
Travianer
D1-Exciter


Male Broj postova : 67
Age : 43
Lokacija : Split
Registration date : 15.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 26 lip 2008 - 1:38

ah sta je lipo bilo bit exluziva, pa bar na 2 sata, sad smo opet medu pijanim sljamom di i pripadamo.....
[Vrh] Go down
D1-Zli-Zrle
Ministar
Ministar
D1-Zli-Zrle


Broj postova : 436
Age : 49
Registration date : 12.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 26 lip 2008 - 1:55

D1-LordDick je napisao/la:
Šmrc, Terraformer mi degradirao post iz obavijesti u Kuću alkohola...

Nije on, ja sam. Nisam našao vezu između teme foruma "obavijesti i upute" i fotki s idom prester ili drugim članovima dicktature Razz
Uostalom, to nije degradacija nego deregulacija i ova će tema sad još ljepše procvjetati!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 26 lip 2008 - 2:14

ajme sad ce me otkrit oni koji nemaju pristup i ubije me Sad
[Vrh] Go down
D1-Zli-Zrle
Ministar
Ministar
D1-Zli-Zrle


Broj postova : 436
Age : 49
Registration date : 12.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 26 lip 2008 - 2:20

D1-LordDick je napisao/la:
s lijeva na desno: Zli-Zrle, LordDick, Domo29, Jure_61, Exciter (obratite pažnju na gangsta rukama stilizirano slovo D!)

evo da pojasnimo drugima uloge:
zli-zrle : inteligentan dečko, odličan igrač, rođeni vođa
lorddick : svima poznat i drag militantni gay-motorist
domo29 : neustrašivi "umjetnik ceste", čovjek samo takav
jure_61 : tipični splitski galeb/fizičar, u potrazi za nobelovom nagradom, samo još ne zna kategoriju
exciter : vješti bilijarist, pažljivo uređene bradice, dekorira stan porinima

evo i slike s prošlog mitinga u Pinti u Zagrebu koja nije bila objavljena do sad

Maestro Domo i ST orgije Dick_p10

s lijeva:
zla-zwerka : nažalost pobjegao s traviana u strahu od cure, psa i posla
sinisa : skrivanjem lica nastoji se sakriti od kolega iz 2P saveza u kojem vodi 8 accountova
lorddick : svjetleću jaknu ponosno kupio u star trek shopu
nezdrav : čovjek ograničene inteligencije, ali velika srca i dobro naoružan
maximian : nismo ga razumjeli jer govori samo turski; čini se da voli perece
[Vrh] Go down
D1-nezdrav
Chroner
Chroner



Broj postova : 226
Age : 53
Registration date : 08.05.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimepet 27 lip 2008 - 1:17

ej, znam čovjeka pod nickom maximian!! navodno da su ga izvukli slovenski carinici iz duplog dna nekog kamiona orjentalnih registarskih tablica sa još 50tak suputnika, govori se da je travian izučio po kampovima za obuku terorističkih jedinica u pustinjama libije i irana..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimesub 28 lip 2008 - 0:00

jo dečki pa neznam tko je zgodniji od vas !!! teška srca ću se morat ograničit na dvojicu jer mi je raspored već pun Sad Sad
[Vrh] Go down
Netmen o
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 31 srp 2008 - 0:31

Samo da pozdravim ekipu skin vam je odličan forum nije loš imate fora teme i vesel vam je savez a to je ono što drži ekipu zajedno
ali ipak forum DP sa 1 (daj pivo) šije sve forume do sada
study
[Vrh] Go down
betmen o
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 31 srp 2008 - 0:32

ispravak netočnog navoda nije bio netmen o nego ja sori za spam:)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 31 srp 2008 - 0:46

dobrodosao betmen os Smile)))))
[Vrh] Go down
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimečet 31 srp 2008 - 14:03

nemoj ti nama da naš forum nevalja, gospodine šišmiš, dosta gluposti ima i u temama unutar foruma al to ti nemožeš vidjet. možda kad završi server ti dopustimo Very Happy
[Vrh] Go down
domo29
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 13:19

hehe, betmen os me moli da udjem u Sim City Smile
[Vrh] Go down
DX- InFFerNo
Starješina
Starješina
DX- InFFerNo


Broj postova : 551
Registration date : 14.04.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 14:12

domo29 je napisao/la:
hehe, betmen os me moli da udjem u Sim City Smile

onda uđi jer ja neznam šta ćeš nam tu Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
DG-Batta
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler



Broj postova : 42
Age : 37
Registration date : 10.08.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 14:47

meni poznata ode neka lica sa slika..kako studiram u splitu onda sam valjda i sreo koga...samo koliko su razlike ove 2 slike..ona prva i ova zadnja...gores svi izgledaju koda im je 24-25god..a dole realno po profili(33-34)
[Vrh] Go down
betmen o
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 17:51

ispravak netočnog navoda

betmen je u savez pozvao samo 3 čovjeka

plominjanina
wizardazul
sir ichy

svi ostali su samo tražili da dođu
a da je kod nas dobro vidi se iz sljedećeg

Maestro Domo i ST orgije 09a3ae1c72d933e8aa6396308c28e08d_MO


to je ekipa konobarica koje rade kod nas u diskaću a drage volje bi došo kod vas na unutrašnji forum ali sam malo u gužvi ubiše me poruke dobijem kad se logiram po 3 starnice poruka pa sumnjama da bi stigo spamati na još jednom forumu


scratch

ali ipak hvala na pozivu kada server završi ja sam vašeg špijuna pusti na naš forum da vidi šta se tamo piskara i radi i koliko sam skonto više je na našem forumu nego kod vas affraid bit će zbog količine žena koje se tamo nalaze cyclops
[Vrh] Go down
D1-Terraformer
Ministar
Ministar
D1-Terraformer


Male Broj postova : 298
Age : 54
Registration date : 05.05.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 18:09

Nemoj mi to raditi, molim te, ubit ćeš mi volju za pivom. Sanjat ću ovu sliku mjesec dana.
[Vrh] Go down
DX-DuleDudule
Ministar
Ministar
DX-DuleDudule


Broj postova : 318
Age : 36
Lokacija : Rijeka
Registration date : 06.05.2008

Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 18:45

joj ja je vec sanjam prelazim na medicu ili bolje konjak
[Vrh] Go down
betmen o
Gost




Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitimened 17 kol 2008 - 19:20

ali nije ti kod nas ljepo zbog konobarica nego zbog osiguranja koje čuva birtiju i nema kod nas u birtiji bacanja cuge ili da bi ti sad biro šta ćeš piti ili jesti i sl
ili da bi neko došo u birtiju i radio sranja
a za to imamo ovu ekipu



Maestro Domo i ST orgije Sim_se10
[Vrh] Go down
Sponsored content





Maestro Domo i ST orgije Empty
PostajNaslov: Re: Maestro Domo i ST orgije   Maestro Domo i ST orgije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Maestro Domo i ST orgije
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» i opet orgije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dicktati :: Predvorje :: Kuća alkohola i svega ostaloga-
Forum(o)Bir: