Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost

Go down 
Autor/icaPoruka
D1-LordDick
Dicktator
Dicktator

Male Broj postova : 389
Registration date : 18.04.2008

PostajNaslov: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   ned 30 stu 2008 - 22:37

Dok drugi savezi ganjaju WWove i druga čudesa Dicktatori su se okupili već standardno u Pinti. Istina Pilgrima smo ostavili da iz sinisinog podruma klika po WWu i igra već uobičajenu količinu multiaccova.

Da ne duljim, evo slikopisa kako je to izgledalo:

Pogledi upućeni Noir ukazuju da se neki članovi Dicktature još uvijek bore s heteroseksualnošću!! Dobro, lijevi je ML-Movac, a oni su poznati po perverzijama, no da Dicktator desno (Double o seven) ovako gleda suprotan spol...

Nezdrav i sinisa u napadu duhovitosti nose table s natpisom 2P i zavrijeđuju prezir konobara...

Maximian (jedini u crvenom) na slijedeće dvije slike demonstrira kako mu nedavno dobiven doktorat ne pomaže puno u svakodnevnom životu - jednostavno ne uspjeva staviti prste u već poznato stilizirano gangsta slovo D, oznaku Dicktature. Također, volju mu je pokvarilo i najavljeno produženje akcije Index....

Posebni gosti ovomjesečne sjednice bili su Duledudule (pored Noir) i Drc koji su došli specijalno iz Rijeke samo za ovu prigodu. Između njih smjestio se Smoki čiji pogled demonstrira kvalitetu robe koju su mu uvalili - drito iz Laptalovih kontejnera.

Ljuta hrana na ljutu narav: Dicktatorsko delikatno nepce poznaje samo probrane delicije pa smo se i ovaj put uputili u renomirani restoran u centru grada.

U raljama noći: u ovom trenu ono malo razuma odavno je nestalo, komunikacija se svela na jednosložne uzvike, a što je najzanimljivije tada smo si postali zaista dobri. LordD., Noir, Maximian, sinisa te Duledudule.

Zadnja promjena: D1-LordDick; pon 1 pro 2008 - 16:41; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-DuleDudule
Ministar
Ministar

Broj postova : 318
Registration date : 06.05.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   ned 30 stu 2008 - 22:41

Uf vec se vidi na slici da sam lagano pod gasom Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX- Drc
Travianer
Travianer

Male Broj postova : 59
Registration date : 19.04.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   ned 30 stu 2008 - 22:56

Sinisin docek je stvarno bio legendaran, plakao sam od smijeha kad sam ga vidio na kolodvoru.. Hvala svim dicktatorima koji su nas ugostili, provod je bio luud i nezaboravan.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D+ Noir
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

Female Broj postova : 43
Registration date : 29.08.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 0:14

hahaha... e lorde... lijepo ispricana prica hahaha.... a cuj... mozda oni pokusavaju bit heteroseksualni... al kad su svi gay oko tebe kaj mozes lol!
iako 2p stil su izmislili ipak dule i drc... svaka im cast Bravo a jos dodu medu dicktatore i nitko ih ne skuzi... ocito ih vise ne psjecamo uopc kako prijetnju hahahaha lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D+zita
Travianer
Travianer

Female Broj postova : 79
Registration date : 17.09.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 14:25

Samo jedno pitanje, što ste to dali piti Noir? Od subote je sva hehe, hihi, postovi su joj nesuvisli, a i savez je napustila. To su sigurno ovi moji Riječani krivi. Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D1-Maximian
Chroner
Chroner

Broj postova : 164

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 14:32

D+zita je napisao/la:
Samo jedno pitanje, što ste to dali piti Noir? Od subote je sva hehe, hihi, postovi su joj nesuvisli, a i savez je napustila. To su sigurno ovi moji Riječani krivi. Smile

Tako je.
Osim toga izgleda da je Rijeka i leglo heteroseksualnosti.
Još je šokantnije što su se Riječani uspjeli vratiti kući. Sa zanimanjem sam listao crnu kroniku slijedećeg dana.
Djevojka je, naravno, pila čaj u skladu sa svojim godinama.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-DuleDudule
Ministar
Ministar

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 14:55

D1-Maximian je napisao/la:
D+zita je napisao/la:

Tako je.
Osim toga izgleda da je Rijeka i leglo heteroseksualnosti.
Još je šokantnije što su se Riječani uspjeli vratiti kući. Sa zanimanjem sam listao crnu kroniku slijedećeg dana.
Djevojka je, naravno, pila čaj u skladu sa svojim godinama.

Pa recimo niste citali o nama u crnoj kronici jer smo morali gadne pare dat i novinarma i policiajcima i politicarima da to ne stave...

Bolje da neznate isto ko i za izgubljene slike iz Sinisinog podruma Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D+ Noir
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 22:25

Oslam ja u dx hahahahah... sorry zita.... Crying or Very sad a sto se tice smijeha.. ma ja sam uvijek takva lol!
anaravno da sam caj pila... hahahahhaha... pa ja sam maloljetna... a rijeka ocito leglo heteroseksualnosti hahahhaahhaha.... a ovi su se sretno vratili jer su se otrijeznili do vlaka.... hahahahahhahaa lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D+zita
Travianer
Travianer

Female Broj postova : 79
Registration date : 17.09.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 22:28

Opaki čaj. Još djeluje. Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D+ Noir
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   pon 1 pro 2008 - 23:40

je ko zna kaj su oni meni stavili u njeg hahahahahah Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX- Drc
Travianer
Travianer

Male Broj postova : 59

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   uto 2 pro 2008 - 0:00

Slike iz podruma necete dobit i tocka!!!!! Mad
Uvjek postoji rezervacije kod sinise, al iz pouzdanih izvora cujem da je red poduzi pa se zato sada narucite kod njegove tajnice za podrum!!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-lilly
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

Female Broj postova : 30
Registration date : 09.10.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   sri 3 pro 2008 - 21:00

Ekipico, moram priznati, JAKO DOBRO!! Bravo Bravo Bravo
Kad se ekipa okupi u Rijeci ja svakako dolazim!! Cool Ima podruma i na moru a i fency restorana poput ovog a i burek kod Braće je legendaran... pa kad budete za akciju...se vidimo!
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.ispodduge.com
DX-DuleDudule
Ministar
Ministar

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   sri 3 pro 2008 - 21:49

Pa mozemo se mi iz rijeke dogovorit... i naci
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-lilly
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

Female Broj postova : 30
Registration date : 09.10.2008

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   sri 3 pro 2008 - 21:57

ajde organizirajte pa udriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Bravo
[Vrh] Go down
Korisnički profil http://www.ispodduge.com
D+ Noir
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   sri 3 pro 2008 - 23:31

moram i ja svratiti... hahah :-D
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost   

[Vrh] Go down

Skandal na SO Dicktature - sumnja na heteroseksualnost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» La Duda (Sumnja)