Dicktati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 2P-ovci samo čitajte :P

Go down 
+5
DY-Tram11
D*-rommel3
DX-Brane
D1-LordDick
DX- InFFerNo
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
D1-Terraformer
Ministar
Ministar
D1-Terraformer


Male Broj postova : 298
Age : 54
Registration date : 05.05.2008

2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2P-ovci samo čitajte :P   2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Icon_minitimeuto 9 ruj 2008 - 23:40

Dobro, zoki, vidjeli smo interesantnu poruku, nema potrebe za ponavljanjem. Dovoljna je jedna.
[Vrh] Go down
Hugo
Gost




2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2P-ovci samo čitajte :P   2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Icon_minitimečet 2 lis 2008 - 16:50

Evo, dugo me nije bilo, pa da Vam se malo javim, neznam kud bi stavio ovo što imam reći, pa ću ovdje pošto sam ovdje već ˝stvarao˝... Prije svega da napomenem da nisam ovdje kako bi likovao nad par uspješnih napada (svakome se zalomi Smile) već čisto kako bi odgovorio na neka pitanja koja su se otvorila...

Pa za početak, rečeno mi je da vas zanima zašto napadam... Želio bih reći da mi nije ideja napadat dicktat kao savez, dakle napadam samo pojedince, kako iz dicktata tako i iz drugih saveza. Da nebude zabune, shvačam da se ti pojedinci nalaze unutar saveza i da je na savezu da reagira... Pošto čujem da me baš ne volite i da se sprema neki udar po meni htio bih vas zamoliti da to odgodite do ponedjeljka il da ak ništa udarite kak spada - i meni i vama je u interesu da gubitci budu čim veći i da se kome god dogodi još koja medaljica Smile

Isprika zbog noćašnjih fakeova, obično ih ne šaljem toliko, al uhvatila me panika kad mi se od tri fakea + pravi napad javio baš igrač na kojeg je poslan pravi napad, morao sam to nekako zakamuflirati i kolko tolko spriječiti slanje vojske u njegovo naselje, pogotovo s obzirom na činjenicu da mi je javljeno da je napad prilično rano uhvačen i da je obavijest bila čak i na forumu... Kad sam već kod hvatanja napada, čujem da ga je i darkec uhvatio al se u kružnoj malo preračunao o procjeni s čim napadam pa bi samo htio ostavit jedan link ( ) - ima i puno boljih al s jednostavnošću ovog se ni jedan nemože mjerit, vjerujem da vas većina takve i slične stvari koristi, al znam da se svako malo ljude treba podsjeti, pa eto...

Imao sam još nešto za reć, al sam zaboravio... Slobodno mi se javite IGM il ak baš želite izbjeć direktan kontakt ukoliko vas zanima bilo što vezano uz mene samo postajte ovdje pa ću odgovorit - jesam umišljen, ko da se cijeli svijet vrti oko mene Smile

PS: otvorite topic u kojem vam se mogu javljat ljudi izvana.

To je sve od mene zasad, mučos grasias - i još jednom, nemojte ovih par riječica shvatit u krivom kontekstu...
[Vrh] Go down
DX-zunic
Travianer
Travianer
DX-zunic


Male Broj postova : 86
Age : 32
Lokacija : Jajce BiH
Registration date : 11.05.2008

2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2P-ovci samo čitajte :P   2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Icon_minitimesub 18 lis 2008 - 3:29

hugo ako zelis da ovo vecina procita
napisi manje texta

ne volim citati knjige
I love you
[Vrh] Go down
siric
Gost




2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2P-ovci samo čitajte :P   2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Icon_minitimepon 20 lis 2008 - 0:19

zug zug zug
spa spam
..budite dobri..i volite se..

juhuuuu smajleki Cool
[Vrh] Go down
Sponsored content





2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 2P-ovci samo čitajte :P   2P-ovci samo čitajte :P - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
2P-ovci samo čitajte :P
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dicktati :: Predvorje :: Kuća alkohola i svega ostaloga-
Forum(o)Bir: