Dicktati
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 riječ na riječ

Go down 
+14
DY-Tram11
DX-Vjeran
D1_jure_61
D*-rommel3
D1 double o seven
DX-pavle
D1-hpvm3
DY-keko
DX- InFFerNo
D1-hackerice88
D1-Exciter
DY-Bohomilijus
DX-DuleDudule
DE-MIA12
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 10:16

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 12:26

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u
[Vrh] Go down
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 12:46

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimepon 23 lip 2008 - 12:52

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 0:08

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jede
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 0:56

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jede govna
[Vrh] Go down
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 8:59

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna zaćinjena

(Dj-Tram 11 je pogriješio kad je napisao "jede" jer su franjevci množina pa sam prepravio)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 10:03

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom
[Vrh] Go down
D*-rommel3
Chroner
Chroner
D*-rommel3


Broj postova : 226
Age : 30
Registration date : 23.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 10:52

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 11:37

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 12:58

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno

(Hvala na prepravljanju)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 13:35

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno sperme
[Vrh] Go down
DY-Tram11
Travianer
Travianer
DY-Tram11


Male Broj postova : 100
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Registration date : 13.06.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 13:38

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno sperme koja
[Vrh] Go down
DX-BI3B
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler
DX-BI3B


Broj postova : 4
Age : 35
Registration date : 26.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 14:25

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno sperme koja pliva
[Vrh] Go down
DX-Vjeran
Chroner
Chroner
DX-Vjeran


Male Broj postova : 114
Age : 48
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 14:39

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno sperme koja pliva uzvodno
[Vrh] Go down
DY-keko
Chroner
Chroner



Male Broj postova : 157
Age : 31
Lokacija : Brezovica
Registration date : 19.04.2008

riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 17:22

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno sperme koja pliva uzvodno u
[Vrh] Go down
Gost
Gost




riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitimeuto 24 lip 2008 - 18:34

kompjuter mi ide ali baba kaže da Travian oduzima dah svakome tko počne i digne loptu i poljubi dupe crnog manijaka usnama željeza koje umiru čim prdne ali borba za Vjeranog je ionako smrtonosna pa idemo guzit Turke gledajući kako ih maestral nabacuje po terenu ali nesreća nas neće, koje piju pivo i jedu čips, pa trebaju brijat glavu letećim mislima Franjevaca u Boboti koji jedu govna začinjena trofaznom sidom sa puno sperme koja pliva uzvodno u maternicu
[Vrh] Go down
Sponsored content





riječ na riječ - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: riječ na riječ   riječ na riječ - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
riječ na riječ
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dicktati :: Predvorje :: Kuća alkohola i svega ostaloga-
Forum(o)Bir: