Dicktati

Službeni forum saveza Dicktat

Početna stranicaRegistracijaLogin

Share | 

viiiceeeviii

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 22 tra 2008 - 1:13

pozdrav svima!
prvi post za uvod... Laughing
a onda na ozbiljne teme

Došla nagluha baba doktoru i kaže:
"boli me ovo, boli me ono. boli me vamo, boli me tamo."
Vidi doktor da babi nije ništa nego je stara pa joj kaže:
"vama samo treba kura c vitamina"
Vrati se baba u selo i susjede je pitaju:
"šta ti je? kaj ti je rekel?"
Baba odgovara:
"a kaj, kaj mi je rekel? rekel mi je kaj i sama znam - da mi treba kurac i litra vina!"
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 22 tra 2008 - 1:15

ajd još samo jedan Very Happy

Mladji sin: - Tata, tata, koja je razlika izmedju "potencijalno" i "stvarno"?
Otac: - Pojasnit cu ti.
Obrati se svojoj zeni: - Bi li ti spavala sa Robertom Redfordom za 1
milion dolara
Zena: - Naravno, niposto ne bih propustila takvu priliku!
Onda otac upita svoju kci da li bi ona spavala sa Bradom Pittom za 1
milion dolara?
Kci: - Wow ! Da !! To je moja fantazija!
Tada se otac okrene starijem sinu i upita ga:"- Bi li ti spavao sa Tomom
Cruiseom za 1 milion dolara ?
Stariji sin: - Da, Zasto ne? Zamisli sto se sve moze uciniti sa 1 milionom
dolara!
Sad se otac obrati mladjem sinu i kaze:
- Cuo si sine, "potencijalno" mi sjedimo na 3 miliona dolara; ali
"stvarno" zivimo sa 2 kurve i jednim pederom
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 22 tra 2008 - 15:10

Ide mujo gradom s krafnom u guzici,sretne hasu pa ga ovaj pita:
-bolan mujo zasto hodas s krafnom u guzici
A moju ce:
reko mi zubar da jedem na drugu stranu Very Happy
[Vrh] Go down
D*-ita
Dicktator
Dicktator

Female Broj postova : 171
Registration date : 11.04.2008

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 24 tra 2008 - 14:04

LEĆEVICA - Opsežna krim-policijska istraga započeta u rujnu prošle godine,napokon je dala rezultate. Jake snage Mup-a,uz pomoć specijalnih jedinica,jučer su rano ujutro,upali u prostorije mini-marketa "MIŠ",i uhitili dvoje osumnjičenih za niz razbojstava na području Lećevice.
Nakon što su ispred istog,uočili parkirano vozilo,tipa Zastava 128,njemačkih registarskih oznaka,koje pripada Š.M.-u (98),a kojeg se sumnjiči za ilegalan prijevoz ljudi-osoba,te raznih materijalnih dobara,na području Lećevice.Nedugo su zatim,snage Mup-a,opkolile market "MIŠ" i tražile predaju osumnjičenika.Nakon višesatnih pregovora,koji nisu urodili plodom,specijalne jedinice Mup-a,upadaju u prostorije marketa,te zatiču kaotično stanje,gdje su Š.M. i njegov sudrug C.V.(84) zatočili dugogodišnju radnicu marketa,B.M.(44),i dok je C.V.prepriječio put Ledo škrinjom,dotle je Š.M. u više navrata gađao policijske službenike artiklima s polica,da bi na kraju prijetio samoubojstvom,nagnuvši se nad uključenu salamoreznicu.Specijalci su reagirali čvrsto i pravovremeno,te je samo srećom spriječena još veća katastrofa.Obojica su nakon kraćeg naguravanja s policijskim dužnosnicima,odvedeni u pritvor,ali je C.V. na nagovor roditelja I.V.(118) i L.V.(133),ipak pušten da se brani sa slobode.
Š.M-a se tereti da je zajedno sa C.V-om,vršio kriminalnu radnju prisile nad starijim osobama,tako što je vrebao redom,stare i nemoćne žene,te ih prisilno uguravao u automobil marke Zastava,da bi im,nakon kraće vožnje naplatili uslugu "prijevoza",i tako ih "ogoljene" ostavljali pored mjesnog groblja.
Neslužbeno doznajemo kako se radi o više desetaka žrtava među kojima je i Jela F.(91) koja u svojoj izjavi tvrdi kako joj je najteže bilo,kada je spoznala način na koji je prevarena."Mislila sam da će me silovati,a oni me okradoše!Kakva prijevara!"
Naknadnom krim obradom doznajemo kako je automobil s kojim je "dvojac" vršio kriminalne radnje u 100%-tnom vlasništvu C.K.(19) iz Osoja,kojem su prijevarom iznudili vozilo,tako što su mu obećali zračnu pušku i 200 grama marihuane.Na vozilo su naknadno dodane naljepnice-TAXI.
Vođa i koordinator cijele akcije B.Č.,kaže da je ovo nesumnjivo jedna od najvećih i najopsežnijih akcija u povijesti Mup-a,u koju su također bili uključeni i CIA i Interpol.Nadalje tvrdi kako je iznimno zadovoljan rezultatima sprovedene akcije,i ovim se putem zahvaljuje svima koji su pomogli oko hvatanja ove dvojice visokorangiranih kriminalaca.

IMOTSKI - Jučer nešto prije 22h,dogodila se teža prometna nezgoda,u kojoj je ozljeđen biciklist i petero,nedužnih prolaznika.Do nesreće je došlo nakon što je I.S.(40 i neš sitno) zbog prevelike brzine,izgubio kontrolu nad biciklom te se istim zaletio u prepunu,autobusnu postaju.Najgore su prošle M.Š.(90),na koju je I.S.naletio iz pune brzine,te joj slomio umjetni kuk,i G.R.(88),kojoj je zadnji točak izbio nekoliko zuba s nove zubne proteze,dok su ostali prošli s lakšim ozljedama.Prema tragovima kočenja izmjerena je brzina od 140km/h,što je nedozvoljena brzina kretanja vozila kroz naselje,te će se stoga I.S.propisno kazniti. I.S.otprije poznat policiji kao "Laka pedala",već je ranije,u nekoliko navrata,rušio civile na pločniku,te bježao s mjesta nesreće.Pretpostavlja se da je do nesreće došlo nakon što se I.S.pokušao javiti na mobitel,te stoga nije obraćao pozornost na cestu i promet.Kako neslužbeno doznajemo,bicikl s kojim je I.S.skrivio nezgodu,je uvezen iz Njemačke,prelakiran,te su mu pretučeni brojevi šasije.Vozilo je zaplijenjeno,a I.S.se trenutno nalazi u Inexu pod šankom.

Draganić - U ponedjeljak oko podne,u ulici Grijeha 44,otuđena je labudica sa najnovijim,40-tonskim rovokopačima i Markom Š.(60),koji je spavao u jednom od bagera.Vlasnik rovokopača mladi poduzetnik,M.LJ.(23),inače apsolvent fesb-a,smjer malverzacije u građevini,ističe kako se radi o tipičnoj krađi,no u policiji tu tvrdnju demantiraju,navodeći kako se radi o možebitnoj ucjeni građevinske mafije.Nakon dojave o nestanku građevinskih strojeva,policija je brzo zatvorila sve gradske izlaze,ali bezuspješno,pošto strojevima nije bilo traga.Prema širini i otisku guma,pretpostavlja se,da je labudica sa strojevima,prikačena na automobil marke Wartburg 353,a zatim otegljena u nepoznatom smjeru.Policija intezivno traga za automobilom i počiniteljima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DY-keko
Chroner
Chroner

Male Broj postova : 157
Registration date : 19.04.2008

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   pon 28 tra 2008 - 12:14

vidim da već par dana nema viceva i šala pa evo jedna

načela ekonomije( na primjeru KRAVA):

SOCIJALIZAM: imaš 2 krave i daš jednu susjedu

KOMUNIZAM: imaš 2 krave. Vlada ti uzme jednu i da ti malo mlijeka

FAŠIZAM: imaš 2 krave. Vlada ti uzme obje i strijelja te

TRADICIONALNI KAPITALIZAM: imaš 2 krave. Prodaš jednu i kupiš bika. Tvoje stado se množi i prihodi rastu. Prodaš sve i planiraš mirovinu s velikom zaradom, ali u međuvremenu pukneš na burzi radi intervencije ICTUC( International Cow Trade Unlimeted Corporation)

AMERIČKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. prodaš jednu i tjeraš drugu da proizvodi mlijeko kao 4 krave. Kasnije zaposliš stručnjaka da ti ispita zašto je krava krepala

FRANCUSKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Stupiš u štrajk zato što hoćeš 3 krave

JAPANSKA KORPORACIJA: imaš dvije krave. Redizajniraš ih tako da budu veličine desetog dijela obične krave i da daju dvadeset puta više mlijeka. Onda napraviš lukavi crtić koji nazoveš KRAVOMON i reklamiraš ih po cijelom svijetu.

NJEMAČKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Prepraviš ih tako da žive 100 godina, jedu jednom mjesečno i same sebe muzu

BRITANSKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Obje su lude

TALIJANSKA KORPORACIJA: imaš 2 krave, ali neznaš gdje su. Odeš na pauzu za ručak

RUSKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Prebrojiš ih i shvatiš da imaš 5 krava. Ponovno prebrojiš i opet shvatiš da imaš 5 krava. Ponovno prebrojiš i shvatiš da imaš 42 krave. Ponovno prebrojiš i shvatiš da imaš 2 krave. Prestaneš brojiti i otvoriš novu flašu votke

KINESKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Imaš 300 ljudi koji ih muzu. Tvrdiš da je zaposlenost 100%, visoki prinosi mlijeka i uhapsiš novinara koji je objavio cifre

INDIJSKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Obožavaš ih dok ne krepaju

HRVATSKA KORPORACIJA: imaš 2 krave. Parafiraš sa Slovencem sporazum po kojem mu odstupaš jednu kravu zabadava. On ti cijelo vrijeme krade struju i napasava svoju stoku na tvojoj zemlji, a njegova ti banka tvrdi da su to tvoji novci (koje je ona ukrala) pitanje sukcesije, u koju će se uključiti i ustupljena krava. Onda kažeš da mu nedaš kravu. Onda te on maltretira. Za to vrijeme, dok se ti maltretiaš sa Slovencem, drugi susjedi ( BiH, Srbija, CG) prokuže da si zauzet i muzu tvoju drugu kravu, koja na koncu krepa. Međutim, dok su susjedi muzli tvoju kravu, nisu hranili svoje pa su mi krepale. Kao svaki dobar Hrvat, sretan si, jer su susjedima krepale dvije, a tebi samo jedna krava. Onu koja ti je ostala, jer nemaš više love, staviš u IPO i prodaš 25% Njemcu uz 51% prava odlučivanja. Njemac ti ostavi kravu na hrani, brizi i da ju muzeš, a on pobire mlijeko. Pusti te da se nadaš da buš jednog dana član EU-a. Susjedi, Bosanci i Srbi se dosele k tebi, ili se vrate, jer se i oni to isto nadaju. Osnuje se Stožer za obranu digniteta, lika i djela hrvatskih krava, koji nakon prvih izbora paktira s dosljednim susjedima. Osnuju vladu i Hrvatska se dodatno zaduži zbog kupovine novih dviju krava. Naravno, kredit- jer je pod najpovoljnijim uvjetima- dobije se od KFW-a, koji za podizvođača uzme Slovenca, koji za podproizvođače uzme- jer su najjeftiniji- Srbe i Bosance. Grcaš su u dugovima sljedečih 200 godina

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   pon 28 tra 2008 - 12:42

Kupili Mujo i Haso psa ptičara, i dogovorili se na vikend da idu u lov.

Ujutro se pozdravili s Fatom, i krenuli u šumu, i nema ih, već sunce polako zalazi, Fata se brine...padne mrak, ovih još nema...na kraju se pojave, mrtvi umorni, bez ikakvog ulova. Pita ih Fata, pa bolan šta je bilo, vele oni - Fato, ili ovo nije pas ptičar, ili smo ga mi prenisko bacali!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   pon 28 tra 2008 - 21:42

a ovaj kao da je iz d3! Razz
[Vrh] Go down
DX- InFFerNo
Starješina
Starješina

Broj postova : 551
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: evo jedan od mene   pon 28 tra 2008 - 23:23

Kupili Mujo i Haso kuću i neznaju kako da je nazovu. A kaže Haso Muji odi na plac i prvu riječ koju čuješ tako ćemo je nazvat.
Ode on na plac i prvo što je čuo bila je riječ guzica, i nadjenu oni svojoj kući ime guzica.
Nabave oni psa i isto neznaju kako da ga nazovu, a Haso Muji opet kaže da ode na plac i prva riječ koju čuje tako
će mu nadjenut ima. Prva riječ je pila pimpek i oni nazovu svog psa pimpek.
Drugi dan dođu im gosti a Mujo im kaže uđite u moju guzicu nebojte se pimpeka. lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DY-keko
Chroner
Chroner

Male Broj postova : 157

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 29 tra 2008 - 1:42

D2-HERCEGOVAC 13 je napisao/la:
a ovaj je definitivno najgluplji kojeg sam cuo u zivotu!!

slažem se Shocked
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DY-Bohomilijus
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

Broj postova : 42
Registration date : 25.04.2008

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 29 tra 2008 - 2:33

De-Keko je napisao/la:
D2-HERCEGOVAC 13 je napisao/la:
a ovaj je definitivno najgluplji kojeg sam cuo u zivotu!!

slažem se Shocked
slažem se i ja, momka treba nagradit.. cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 29 tra 2008 - 14:39

glupo Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 29 tra 2008 - 20:35

bounce bounce bounce bounce bounce bounce
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....bravo!!!!! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   uto 29 tra 2008 - 21:47

nisam u savezu dugo pa neznam ima li ovih viceva mislim da hi je vecina cula.

Otisla tri prijatelja u afriku i sad trebaju naci hotel nakon nekog vremena nadu ga ali bila samo jedna prazna soba i to u kojoj je umro jedan covijek.
Uzmu oni sobu ali ne udu u sobu nego odu na party,vrati se prvi ude u sobu i cuje glas¨ogulit cu te pojes cu te¨ on se usere i baci se kroz prozor dođe drugi i opet cuje glas pa se i on baci dolazi treci ude u sobu cuje glas ˝ogulit cu te pojes cu te˝ takoder se usere i taman da se baci kroz prozor pogleda iza zavijese i vidi majmuna kako govori banani ˝ogulit cu te pojes cu te˝

ajde da cujem komentare pokopajte me Very Happy

evo jos jedna gluplji

Natjecu se rus,amerikanac i pijani bosanac tko ce ostati duze u sobi sa mravima.Prvi ide rus ude bude 5 min i pobjegne van onda ide amer bude 10 min i pobjegne vam dođe red na bosanca on ude ubije jednog mrava ostali odu na sahranu i pobjedi.

to su najstariji vicevi koje sam cuo
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   sri 30 tra 2008 - 10:42

Tih se sjećam još iz osnovne Very Happy
[Vrh] Go down
D2-malihrc09
Travianer
Travianer

Male Broj postova : 57
Registration date : 15.04.2008

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   sri 30 tra 2008 - 11:56

otvaram natjecanje najveće gluposti lol!

Tko napiše najveću glupost dobije od mene 500 željeza lol!

Zadnja promjena: D2-malihrc09; sri 30 tra 2008 - 13:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   sri 30 tra 2008 - 12:28

Tri nepisana pravila:
1.
2.
3.
[Vrh] Go down
D2-malihrc09
Travianer
Travianer

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 10:15

SAMO PIŠITE VICEVE A NE STAVLJAJTE LINKOVE OD NEKIH VIDEA
OPOMENA
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 11:06

HEHE KOJI RAMBO,ODAKLE MU SAMO TOLKO ONIH RAKETA Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
DX-maGpie
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

Broj postova : 16

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 12:26

idu dva mrava i odu

NEMA ŽICANJA RESA U OVOM PODFORUMU
D2- marek97

Zadnja promjena: D2- marek97; čet 1 svi 2008 - 12:53; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : žicanje)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-maGpie
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 13:09

marek, govorio sam o onih 500 željeza maloga hrca lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
D2-malihrc09
Travianer
Travianer

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 13:10

Dobio si utješnu nagradu od 1000 željeza al to ne znači da si osvojio natjecanje
lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-maGpie
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 13:14

Gle fakat ide soma željeza, svaka čast! Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX- InFFerNo
Starješina
Starješina

Broj postova : 551
Registration date : 14.04.2008

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   čet 1 svi 2008 - 17:08

oprosti nisam gledo cheers
[Vrh] Go down
Korisnički profil
DX-Blastwave
Kućna pomočnica - batler
Kućna pomočnica - batler

Male Broj postova : 41
Registration date : 10.04.2008

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   pet 2 svi 2008 - 14:59

Prema Einsteinovoj teoriji relativnosti Chuck Norris te može udariti već jučer.

Chuck Norris je jednog čovjeka zadavio žicom od bežićnog telefona.

lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   pon 12 svi 2008 - 12:22

Ide mujo ulicom i padne kroz balkon,sad reci da nije glupo,heh
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: viiiceeeviii   

[Vrh] Go down

viiiceeeviii
[Vrh]